TS-700-124A
RoHS
制造商零件编号:
TS-700-124A
商品编码:
TS-700-124A
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
INVERTER 24VDC 700W 2 OUTLET
产品类别 :
DC to AC (Power) Inverters
Obsolete
Inverter
11.61" L x 7.24" W x 2.76" H (295.0mm x 184.0mm x 70.0mm)
24VDC
North America
110VAC
2
NEMA 5-15R
Terminals
700 W
1.4 kW