TS-400-112A
RoHS
制造商零件编号:
TS-400-112A
商品编码:
TS-400-112A
制造商/品牌:
MEAN WELL USA Inc.
零件描述:
INVERTER 12VDC 400W 2 OUTLET
产品类别 :
DC to AC (Power) Inverters
Obsolete
Inverter
8.07" L x 6.22" W x 2.64" H (205.0mm x 158.0mm x 67.0mm)
12VDC
North America
110VAC
2
NEMA 5-15R
Terminals
400 W
800 W