701SR601048150D100230A
RoHS
制造商零件编号:
701SR601048150D100230A
商品编码:
701SR601048150D100230A
Panel Meters - Counters, Hour Meters
Obsolete
Up
IP52 - Dust Protected
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Square - 45.00mm x 45.00mm
100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC
99999.9hrs
External
LCD - Black Characters, Green Backlight
6
0.196" (5.00mm)