700QR001048150D100230A
RoHS
制造商零件编号:
700QR001048150D100230A
商品编码:
700QR001048150D100230A
制造商/品牌:
Curtis Instruments Inc.
零件描述:
COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
产品类别 :
Panel Meters - Counters, Hour Meters
Obsolete
Panel Mount
Time Counter (Hour Meter)
Voltage
Up
IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Circular - 52.00mm Dia
100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC
99999.9hrs
External
LCD - Black Characters
6
0.196" (5.00mm)