703DR001048150D10023
RoHS
制造商零件编号:
703DR001048150D10023
商品编码:
703DR001048150D10023
制造商/品牌:
Curtis Instruments Inc.
零件描述:
COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
产品类别 :
Panel Meters - Counters, Hour Meters
Obsolete
Panel Mount
Totalizer
No Voltage
Up
IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Rectangular - 45.00mm x 22.20mm
100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC
External
500Hz
LCD - Black Characters
6
0.196" (5.00mm)