701ZR001N48150D100230A
RoHS
制造商零件编号:
701ZR001N48150D100230A
商品编码:
701ZR001N48150D100230A
Panel Meters - Counters, Hour Meters
Active
Up
IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Rectangular - 36.80mm x 24.10mm
100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC
99999.9hrs
External
LCD - Black Characters
6
0.196" (5.00mm)