CJD-120A-5
RoHS
制造商零件编号:
CJD-120A-5
商品编码:
CJD-120A-5
制造商/品牌:
R-K Electronics, Inc.
零件描述:
AC CURRENT SENSING 120VAC, 2-50A
产品类别 :
Monitor - Relay Output
Active
Socketable
Current Sensing AC
Relay
100 ~ 130VAC
Fixed, 1 Sec
SPDT (1 Form C)
10A @ 250VAC/30VDC
Energized High/Low
2 ~ 50A