CJD-240A-5
RoHS
制造商零件编号:
CJD-240A-5
商品编码:
CJD-240A-5
零件描述:
AC CURRENT SENSING, 240VAC, 2-50
Relay
200 ~ 250VAC
Fixed, 1 Sec
SPDT (1 Form C)
10A @ 250VAC/30VDC
Energized High/Low
2 ~ 50A