WVL9FJ102K
RoHS
制造商零件编号:
WVL9FJ102K
商品编码:
WVL9FJ102K
制造商/品牌:
Vishay Dale
零件描述:
ADJUSTABLE INDUCTOR 1MH TH
产品类别 :
Adjustable Inductors
Obsolete
±10%
Through Hole
Radial, Vertical Cylinder
0.300" Dia (7.62mm)
0.430" (10.92mm)
80 @ 790kHz
1 mH