WVL9EB8R2K
RoHS
制造商零件编号:
WVL9EB8R2K
商品编码:
WVL9EB8R2K
制造商/品牌:
Vishay Dale
零件描述:
ADJUSTABLE INDUCTOR 8.2UH TH
产品类别 :
Adjustable Inductors
Obsolete
±10%
Through Hole
Radial, Vertical Cylinder
0.300" Dia (7.62mm)
0.430" (10.92mm)
76 @ 7.9MHz
8.2 µH