SRL12121P
RoHS
制造商零件编号:
SRL12121P
商品编码:
SRL12121P
制造商/品牌:
BriskHeat
零件描述:
SRL / SRP SILICONE RUBBER HEATIN
产品类别 :
Heat Tape, Heat Blankets and Heaters
Active
Leads Potted, User Selectable Voltage
Heat Blanket
0.189" (4.80mm)
Orange
Silicone Rubber
Square
12.000" (304.80mm)
12.000" (304.80mm)
CE, CSA, cURus
Wire Leads
120V
360 W
450°F (232°C)
2.5 W/in²