BZB84-C2V7,215
RoHS
制造商零件编号:
BZB84-C2V7,215
商品编码:
BZB84-C2V7,215
零件描述:
NOW NEXPERIA BZB84-C2V7 - ZENER
Active
±5%
Surface Mount
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
300 mW
SOT-23
1 Pair Common Anode
900 mV @ 10 mA
20 µA @ 1 V
2.7 V
100 Ohms