BZB84-B33,215
RoHS
制造商零件编号:
BZB84-B33,215
商品编码:
BZB84-B33,215
零件描述:
NOW NEXPERIA BZB84-B33 - ZENER D
Active
±2%
Surface Mount
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
300 mW
SOT-23
1 Pair Common Anode
900 mV @ 10 mA
50 nA @ 23.1 V
33 V
80 Ohms