PMEG3001EEFZ
RoHS
制造商零件编号:
PMEG3001EEFZ
商品编码:
PMEG3001EEFZ
零件描述:
DIODE SCHOTT 30V 100MA DFN0603-2
0201 (0603 Metric)
DFN0603-2
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Schottky
100mA
460 mV @ 10 mA
300 nA @ 10 V
30 V
1.5 ns
150°C (Max)
4pF @ 1V, 1MHz