MS1V-T1K-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QC
RoHS
制造商零件编号:
商品编码:
制造商/品牌:
Micro Crystal AG
零件描述:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
产品类别 :
Crystals
Active
-40°C ~ 85°C
Surface Mount
Cylindrical Can, Radial
0.240" L x 0.079" W (6.10mm x 2.00mm)
0.082" (2.08mm)
kHz Crystal (Tuning Fork)
32.768 kHz
Fundamental
60 kOhms
±20ppm
12.5pF