CM9V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC
RoHS
制造商零件编号:
商品编码:
制造商/品牌:
Micro Crystal AG
零件描述:
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
产品类别 :
Crystals
Active
-40°C ~ 85°C
Surface Mount
2-SMD, No Lead
0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
0.020" (0.50mm)
kHz Crystal (Tuning Fork)
32.768 kHz
Fundamental
90 kOhms
±20ppm
7pF