CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QC
RoHS
制造商零件编号:
商品编码:
零件描述:
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Active
-40°C ~ 85°C
Surface Mount
2-SMD, No Lead
0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
0.024" (0.60mm)
kHz Crystal (Tuning Fork)
32.768 kHz
Fundamental
70 kOhms
±20ppm
9pF