LP102530JU+PCM+2 WIRES 50MM
RoHS
制造商零件编号:
LP102530JU+PCM+2 WIRES 50MM
商品编码:
LP102530JU+PCM+2 WIRES 50MM
制造商/品牌:
Jauch Quartz
零件描述:
BATT LITH POLY 1S1P 700MAH 3.7V
产品类别 :
Batteries Rechargeable (Secondary)
Active
3.7 V
1.26" L x 1.02" W x 0.43" H (32.0mm x 26.0mm x 11.0mm)