V680LC100BPX2855
RoHS
制造商零件编号:
V680LC100BPX2855
商品编码:
V680LC100BPX2855
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
VARISTOR 1.06KV 6.5KA DISC 20MM
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-55°C ~ 85°C (TA)
Through Hole
Disc 20mm
380 pF @ 1 MHz
1
680 V
875 V
990 V
1.06 kV
1.13 kV