TMOV20RP320EX2855
RoHS
制造商零件编号:
TMOV20RP320EX2855
商品编码:
TMOV20RP320EX2855
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
THERM PROTECT VARISTOR 20MM
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-55°C ~ 85°C (TA)
Thermally Protected
Through Hole
Disc 20mm
750 pF @ 1 MHz
1
320 V
420 V
459 V
510 V
561 V