V20H30AUTO
RoHS
制造商零件编号:
V20H30AUTO
商品编码:
V20H30AUTO
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-40°C ~ 125°C (TA)
Through Hole
Disc 20mm
12000 pF @ 1 MHz
1
30 V
34 V
42.3 V
47 V
51.7 V