V150LT10CP
RoHS
制造商零件编号:
V150LT10CP
商品编码:
V150LT10CP
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-55°C ~ 85°C (TA)
Through Hole
Disc 14mm
800 pF @ 1 MHz
1
150 V
216 V
240 V
264 V