V14H30PL2B
RoHS
制造商零件编号:
V14H30PL2B
商品编码:
V14H30PL2B
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
VARISTOR 47V 3KA DISC 14MM
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-55°C ~ 125°C (TA)
Through Hole
Disc 14mm
5550 pF @ 1 MHz
1
30 V
38 V
42.3 V
47 V
51.7 V