V10H510PL2B
RoHS
制造商零件编号:
V10H510PL2B
商品编码:
V10H510PL2B
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-55°C ~ 125°C (TA)
Through Hole
Disc 10mm
110 pF @ 1 MHz
1
510 V
670 V
738 V
820 V
902 V