V150ZA1P
RoHS
制造商零件编号:
V150ZA1P
商品编码:
V150ZA1P
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-55°C ~ 85°C (TA)
Through Hole
Disc 7mm
460 pF @ 1 MHz
1
95 V
127 V
135 V
150 V
165 V