V130LA20BP
RoHS
制造商零件编号:
V130LA20BP
商品编码:
V130LA20BP
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-55°C ~ 85°C (TA)
Through Hole
Disc 20mm
1900 pF @ 1 MHz
1
130 V
175 V
190 V
205 V
220 V