V130LA10AP
RoHS
制造商零件编号:
V130LA10AP
商品编码:
V130LA10AP
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-55°C ~ 85°C (TA)
Through Hole
Disc 14mm
1000 pF @ 1 MHz
1
130 V
175 V
184.5 V
205 V
225.5 V