MFU1206FF00630P500
RoHS
制造商零件编号:
MFU1206FF00630P500
商品编码:
MFU1206FF00630P500
制造商/品牌:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
零件描述:
FUSE BOARD MNT 630MA 63VDC 1206
产品类别 :
Fuses
Active
-55°C ~ 125°C
Surface Mount
1206 (3216 Metric)
0.126" L x 0.063" W x 0.022" H (3.20mm x 1.60mm x 0.55mm)
UL
63 V
630 mA
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Fast Blow
50A