TPLC-3R8/450MR18X40
RoHS
制造商零件编号:
TPLC-3R8/450MR18X40
商品编码:
TPLC-3R8/450MR18X40
零件描述:
CAP LITH HYBRID 450F 3.8V T/H
Active
450 F
±20%
3.8 V
-15°C ~ 70°C
Through Hole
Radial, Can
0.709" Dia (18.00mm)
1.654" (42.00mm)
0.295" (7.50mm)
PC Pins
50mOhm @ 1kHz
1000 Hrs @ 70°C