TPLC-3R8/25MR10X16
RoHS
制造商零件编号:
TPLC-3R8/25MR10X16
商品编码:
TPLC-3R8/25MR10X16
制造商/品牌:
Tecate Group
零件描述:
CAP LITH HYBRID 25F 3.8V T/H
产品类别 :
Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors
Active
25 F
±20%
3.8 V
-15°C ~ 70°C
Through Hole
Radial, Can
0.394" Dia (10.00mm)
0.709" (18.00mm)
0.197" (5.00mm)
PC Pins
270mOhm @ 1kHz
1000 Hrs @ 70°C