SCAP,PBLS-2.33/32.4
RoHS
制造商零件编号:
SCAP,PBLS-2.33/32.4
商品编码:
SCAP,PBLS-2.33/32.4
零件描述:
CAP 2.33F -10% +20% 32.4V UCAP
Active
2.33 F
-10%, +20%
32.4 V
-40°C ~ 65°C
User Defined
Module, Wire Leads
3.110" L x 1.083" W (79.00mm x 27.50mm)
1.811" (46.00mm)
Wire Leads with Connector
360mOhm
1000 Hrs @ 65°C