SCAP,PBLS-5.62/21.6
RoHS
制造商零件编号:
SCAP,PBLS-5.62/21.6
商品编码:
SCAP,PBLS-5.62/21.6
零件描述:
CAP 5.62F -10% +20% 21.6V UCAP
Active
5.62 F
-10%, +20%
21.6 V
-40°C ~ 65°C
User Defined
Module, Wire Leads
2.087" L x 1.083" W (53.00mm x 27.50mm)
2.402" (61.00mm)
Wire Leads with Connector
188mOhm
1000 Hrs @ 65°C