SCAP,PBLS-7.5/16.2
RoHS
制造商零件编号:
SCAP,PBLS-7.5/16.2
商品编码:
SCAP,PBLS-7.5/16.2
零件描述:
CAP 7.5F -10% +20% 16.2V UCAP PK
Active
7.5 F
-10%, +20%
16.2 V
-40°C ~ 65°C
User Defined
Module, Wire Leads
3.110" L x 0.551" W (79.00mm x 14.00mm)
2.402" (61.00mm)
Wire Leads with Connector
156mOhm
1000 Hrs @ 65°C