TPLH-2R7/34WR12X40
RoHS
制造商零件编号:
TPLH-2R7/34WR12X40
商品编码:
TPLH-2R7/34WR12X40
零件描述:
CAP 34F 2.7V THROUGH HOLE
Active
34 F
2.7 V
-40°C ~ 85°C
Through Hole
Radial, Can
0.492" Dia (12.50mm)
1.890" (48.00mm)
0.209" (5.30mm)
PC Pins
20mOhm @ 1kHz
1500 Hrs @ 85°C