TPLH-2R7/22WR12X31
RoHS
制造商零件编号:
TPLH-2R7/22WR12X31
商品编码:
TPLH-2R7/22WR12X31
制造商/品牌:
Tecate Group
零件描述:
CAP 22F 2.7V THROUGH HOLE
产品类别 :
Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors
Active
22 F
2.7 V
-40°C ~ 85°C
Through Hole
Radial, Can
0.492" Dia (12.50mm)
1.319" (33.50mm)
0.209" (5.30mm)
PC Pins
32mOhm @ 1kHz
1500 Hrs @ 85°C