TPLH-2R7/650SL60X51
RoHS
制造商零件编号:
TPLH-2R7/650SL60X51
商品编码:
TPLH-2R7/650SL60X51
零件描述:
CAP 650F 2.7V CHASSIS STUD MOUNT
Active
650 F
2.7 V
-40°C ~ 65°C
Chassis, Stud Mount
Axial, Can - Screw Terminals
2.362" Dia (60.00mm)
2.047" (52.00mm)
Screw Terminals
0.35mOhm
1500 Hrs @ 65°C