TPLH-3R0/350SS35X61
RoHS
制造商零件编号:
TPLH-3R0/350SS35X61
商品编码:
TPLH-3R0/350SS35X61
零件描述:
CAP 350F 3V THROUGH HOLE
Active
350 F
3 V
-40°C ~ 65°C
Through Hole
Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
1.378" Dia (35.00mm)
2.480" (63.00mm)
0.902" (22.90mm)
PC Pins
4mOhm
1500 Hrs @ 65°C