SCAP,PBLL-15.0/5.4
RoHS
制造商零件编号:
SCAP,PBLL-15.0/5.4
商品编码:
SCAP,PBLL-15.0/5.4
零件描述:
CAP 15F -10% +20% 5.4V UCAP PACK
Active
15 F
-10%, +20%
5.4 V
-40°C ~ 85°C
User Defined
Radial, Can
1.358" L x 1.339" W (34.50mm x 34.00mm)
0.689" (17.50mm)
Wire Leads with Connector
115mOhm @ 1kHz
1000 Hrs @ 85°C