SCAP,PBL-15.0/5.4
RoHS
制造商零件编号:
SCAP,PBL-15.0/5.4
商品编码:
SCAP,PBL-15.0/5.4
制造商/品牌:
Tecate Group
零件描述:
CAP 15F 5.4V THROUGH HOLE UCAP
产品类别 :
Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors
Active
15 F
5.4 V
-40°C ~ 85°C
Through Hole
Radial, Can
1.339" L x 0.689" W (34.00mm x 17.50mm)
1.358" (34.50mm)
0.949" (24.10mm)
PC Pins
50mOhm @ 1kHz
1000 Hrs @ 85°C