SCAP,PBLL-11.0/5.4
RoHS
制造商零件编号:
SCAP,PBLL-11.0/5.4
商品编码:
SCAP,PBLL-11.0/5.4
制造商/品牌:
Tecate Group
零件描述:
CAP 11F -10% +20% 5.4V UCAP PACK
产品类别 :
Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors
Active
11 F
-10%, +20%
5.4 V
-40°C ~ 85°C
User Defined
Radial, Can
1.516" L x 1.024" W (38.50mm x 26.00mm)
0.531" (13.50mm)
Wire Leads with Connector
130mOhm @ 1kHz
1000 Hrs @ 85°C