TPLH-3R0/100SS22X46
RoHS
制造商零件编号:
TPLH-3R0/100SS22X46
商品编码:
TPLH-3R0/100SS22X46
制造商/品牌:
Tecate Group
零件描述:
CAP 100F 3V THROUGH HOLE
产品类别 :
Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors
Active
100 F
3 V
-40°C ~ 65°C
Through Hole
Radial, Can - Snap-In
0.866" Dia (22.00mm)
1.890" (48.00mm)
0.315" (8.00mm)
PC Pins
12mOhm
1500 Hrs @ 65°C