SCAP,PBLL-5.0/5.4
RoHS
制造商零件编号:
SCAP,PBLL-5.0/5.4
商品编码:
SCAP,PBLL-5.0/5.4
零件描述:
CAP 5F 5.4V UCAP PACK
Active
5 F
5.4 V
-40°C ~ 85°C
User Defined
Radial, Can
0.866" L x 0.472" W (22.00mm x 12.00mm)
1.378" (35.00mm)
Wire Leads with Connector
185mOhm @ 1kHz
1000 Hrs @ 85°C