TPLH-2R7/25WR12X35
RoHS
制造商零件编号:
TPLH-2R7/25WR12X35
商品编码:
TPLH-2R7/25WR12X35
零件描述:
CAP 25F 2.7V THROUGH HOLE
Active
25 F
2.7 V
-40°C ~ 85°C
Through Hole
Radial, Can
0.492" Dia (12.50mm)
1.476" (37.50mm)
0.209" (5.30mm)
PC Pins
20mOhm @ 1kHz
1500 Hrs @ 85°C