TPL-15/12X31F
RoHS
制造商零件编号:
TPL-15/12X31F
商品编码:
TPL-15/12X31F
制造商/品牌:
Tecate Group
零件描述:
CAP 15F -10% +20% 2.7V T/H
产品类别 :
Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors
Active
15 F
-10%, +20%
2.7 V
-40°C ~ 85°C
Through Hole
Radial, Can
0.492" Dia (12.50mm)
1.299" (33.00mm)
0.209" (5.30mm)
PC Pins
35mOhm @ 1kHz
1000 Hrs @ 85°C