TPLH-2R7/4.0WR8X20
RoHS
制造商零件编号:
TPLH-2R7/4.0WR8X20
商品编码:
TPLH-2R7/4.0WR8X20
零件描述:
CAP 4F 2.7V THROUGH HOLE
Active
4 F
2.7 V
-40°C ~ 85°C
Through Hole
Radial, Can
0.315" Dia (8.00mm)
0.866" (22.00mm)
0.138" (3.50mm)
PC Pins
88mOhm @ 1kHz
1500 Hrs @ 85°C