TPL-3.3/10X20F
RoHS
制造商零件编号:
TPL-3.3/10X20F
商品编码:
TPL-3.3/10X20F
制造商/品牌:
Tecate Group
零件描述:
CAP 3.3F -10% +20% 2.7V T/H
产品类别 :
Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors
Active
3.3 F
-10%, +20%
2.7 V
-40°C ~ 85°C
Through Hole
Radial, Can
0.394" Dia (10.00mm)
0.846" (21.50mm)
0.197" (5.00mm)
PC Pins
150mOhm @ 1kHz
1000 Hrs @ 85°C