TPLH-2R7/1.5WR6X15
RoHS
制造商零件编号:
TPLH-2R7/1.5WR6X15
商品编码:
TPLH-2R7/1.5WR6X15
零件描述:
CAP 1.5F 2.7V THROUGH HOLE
Active
1.5 F
2.7 V
-40°C ~ 85°C
Through Hole
Radial, Can
0.248" Dia (6.30mm)
0.669" (17.00mm)
0.098" (2.50mm)
PC Pins
231mOhm @ 1kHz
1500 Hrs @ 85°C