TPLH-2R7/3000SL60138
RoHS
制造商零件编号:
TPLH-2R7/3000SL60138
商品编码:
TPLH-2R7/3000SL60138
零件描述:
CAP 3000F 2.7V CHASSIS MOUNT
Active
3000 F
2.7 V
-40°C ~ 65°C
Chassis, Stud Mount
Axial, Can - Screw Terminals
2.362" Dia (60.00mm)
5.374" (136.50mm)
Screw Terminals
0.26mOhm
1500 Hrs @ 65°C