SCAP,PBLS-4.5/27
RoHS
制造商零件编号:
SCAP,PBLS-4.5/27
商品编码:
SCAP,PBLS-4.5/27
零件描述:
CAP 4.5F -10% +20% 27V UCAP PACK
Active
4.5 F
-10%, +20%
27 V
-40°C ~ 65°C
User Defined
Module, Wire Leads
2.598" L x 1.083" W (66.00mm x 27.50mm)
2.402" (61.00mm)
Wire Leads with Connector
220mOhm
1000 Hrs @ 65°C