0402N150J500LT
RoHS
制造商零件编号:
0402N150J500LT
商品编码:
0402N150J500LT
制造商/品牌:
Concord Components, Inc.
零件描述:
Capacitors Film Capacitors
产品类别 :
Ceramic Capacitors
Active
15 pF
±5%
50V
C0G, NP0
-55°C ~ 125°C
General Purpose
Surface Mount, MLCC
0402 (1005 Metric)
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
0.022" (0.55mm)